چه مدارکی برای گرفتن ویزای کانادا کمک خواهد کرد؟ | ویزای مولتی کانادا

چه مدارکی شانس گرفتن ویزای کانادا را افزایش می‌دهد؟

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کانادا شامل مدارک و اسناد متفاوتی است در صورتی که قصد سفر به کشور کانادا را دارید. با در نظر گرفتن اینکه سیاست‌های صدور ویزا (روادید) ممکن است با تغییر دولت‌ها و سیاست‌ها دچار تغییرات شوند، و دولت آتی کشور کانادا در آینده تغییر کند و صدور این نوع ویزا برای ایرانیان متوقف شود. پس درصورتی که برای اخذ ویزای کانادا برنامه ریزی نموده اید هر چه زودتر برای شروع فرایند اخذ ویزا اقدامات مربوطه را انجام دهید.

 مدارک مفید برای اخذ ویزای کانادا

مدارکی که شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش می دهد.

ویزای شینگن

 فرد متقاضی ویزای کانادا باید این نکته را در نظر داشته باشد که داشتن ویزای شینگن در اخذ انواع ویزای کانادا بسیار موثر است فرد متقاضی با دارا بودن تاریخچه سفری مناسب از قبیل سفر به کشورهای آسیایی و اروپایی دارا بودن ویزای شینگن در دریافت ویزای کانادا امتیاز بالاتر دارد.

مدارک مالی
نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی به همراه گردش شش ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. و جزو مدارک مالی برای فرد متقاضی ویزای کانادا است.(مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر، یک ماه است.)

 مدارک مفید برای اخذ ویزای کانادامدارک مفید جهت اخذ ویزای کانادا

اسناد ملکی
آپارتمان و سند ملک و اتومبیل  حتمابه نام شخص متقاضی ویزای کانادا باشد.در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید .

مدارک شغلی

مدارک شغلی از جمله مواردی است که  کمک شایانی برای اخذ ویزا می کند وروند دریافت ویزا را تسهیل می کند برای کارمندان گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ با  تاریخ شروع به کار ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی از مدارک شغلی مورد نیاز برای کارمندان میباشد  و همینطور برای کارفرمایان: مدارک لازم برای مدیران جهت اخذ ویزای کانادا ترجمه آگهی تاسیس و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین برای مدارک ویزای کار فرمایان مورد نیاز میباشد.
 از جمله اسناد لازم برای مهندسان ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت و قراردادهای پیمانکاری در حال اجرا میباشدو همچنین لیست مدارک برای تجار ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه جزو مدارک لازم برای تجار میباشد.

لیست مدارکی که مورد نیاز است برای قشر بازنشسته به ترتیب ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی سه ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.) میباشد.

.

اگر قصد اقدام برای دریافت ویزای مولتی کانادا را دارید حتما با مشاوران ژیوار تماس بگیرید.

ادامه مطلب ...